O nas

Kim jesteśmy?

O Nas Gabinet Staśto

Rodzinna tradycja

Our dental clinic has been founded in 2016. The founder is an honorable alumni of NYC’s Columbia medical school – Mark Hoffmann, MD.

We know that a healthy mouth – especially the teeth, lips and tongue – is essential for speech and affects our ability to taste, chew, and digest foods. We also know that poor oral health – such as chronic inflammation from gum disease – has been associated with heart disease, blockages, and strokes.

Duża dostępność

Chcemy jak najszybciej rozwiązać Twój problem. Zadzwoń, na pewno znajdziemy dogodny termin.

Wysokie kwalifikacje

Mimo, że jesteśmy doświadczonym zespołem lekarzy, nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje. Leczymy zgodnie z najnowocześniejszymi osiągnięciami stomatologii.

Rozsądne ceny

Zależy nam aby pieniądze nie były barierą przy leczeniu zębów. Rozsądne ceny i nowoczesne leczenie? Uważamy, że da się to pogodzić.

Indywidualne podejście

Zaczynaliśmy jako rodzinny gabinet. Indywidualne podejście do każdego pacjenta i przyjazna atmosfera w naszym gabinecie są niezwykle ważne.

NASI STOMATOLODZY

Artur Bort

Artur Bort

dr n. med. spec. stomatologii ogólnej I stopnia
Wiesław Staśto

Wiesław Staśto

Lek. Stom. spec. protetyki II stopnia
Marta Staśto

Marta Staśto

Stomatolog

Co myślą o nas Klienci

Polecam gabinet. Jest profesjonalnie i bezboleśnie. Bardzo duża dbałość o higienę a przede wszystkim o zdrowie i samopoczucie pacjenta.

Karolina Orłowska

Jestem po kilku wizytach w gabinecie związanych z leczeniem 4 zębów i wybielaniem. Jestem bardzo zadowolony, lekarze są profesjonalistami jakich często się nie spotyka, bardzo podoba mi się, że cały czas informują pacjenta co zamierzają zrobić. Ja na pewno będę korzystał z ich usług jeżeli tylko będzie taka potrzeba.

Michał Kustrin

Chodzę do Tego Dentysty od paru lat. Polecam to miejsce z czystym sumieniem. To Rodzinna klinika gdzie pacjent jest traktowany jak ktoś bliski z rodziny. Cenię to miejsce za profesjonalność, dokładności i rzetelność. Pozdrawiam serdecznie Pana i Panią Doktor 🙂

Anna Bobela
Zapomnij o problemach z zębami.

Zaufaj naszym możliwościom i ciesz się uśmiechem!